Rasty

3. srpna 2008 v 14:59 |  Ostatní
Rasta copánky
Tento účes je vhodný pro všechna roční období. Je to ideální, dlouhodobý účes, který dodává člověku na zajímavosti a atraktivnosti. Je vhodný pro ženy, děti i muže všech věkových kategorií. Copánky nepotřebují prakticky žádnou údržbu, což oceníte hlavně na dovolené. Vhodné pro překlenutí doby dorůstání krátkých vlasů, kdy je úprava vlasů velmi obtížná.

1.jpg (35297 bytes) 2.jpg (34499 bytes) 3.jpg (39863 bytes)
Rasta vzniká naplétáním syntetických vlasů po pramíncích po celé délce vašich vlasů.
Syntetické vlasy (100% kanekalon) lze vybrat z 20 odstínů (přirozené, červené, modré, fialové aj.), které lze mezi sebou míchat. Je tak možno docílit jak přirozeného, tak i extrémního a extravagantního vzhledu. Rasty lze plést v různých délkách a tloušťkách. Mějte však na paměti - čím delší a tenčí copánky, tím déle budete sedět na židli.
copánky1.jpg (63493 bytes)Důležitá je délka a kvalita Vašich vlasů. Vlasy by tedy měly být od cca 5 cm délky a minimálně 1 týden po chemickém zákroku (barvení). Ztrvalené vlasy nedoporučujeme takto splétat (mohlo by dojít k vážnému narušení vlasové struktury).
Copánky by si také neměli nechat dělat lidé, kteří mají velmi málo vlasů, či jim vlasy nadměrně vypadávají.
Jedná se o nenáročný účes na údržbu. Je tak vhodný na dovolené. Rasta nepotřebuje česat. Odrosty lze dobarvovat bez obav o poškození napleteného materiálu (nutné důkladně opláchnout od barvy). Myjí se dle vlastní potřeby šamponem, nejlépe jeho roztokem. Šampon by měl být bez kondicionéru, nejlépe bylinný či proti lupům. Dobré je ho důkladně opláchnout. Pozor, velmi časté namáčení může vést k chlupacení (vylézání vlasů z copánků). V případě špatného počasí je lze sušit fénem.
Tento účes doporučujeme nosit max. 4 - 6 měsíců, protože vlasy odrůstají a zacuchávají se z důvodu nečesání. Mohlo by po té dojít ke vzniku dreadlock (dredů), které by se hůře odstraňovaly. Pro sundání copánků není nutné ostřihání se. Copánky se jednoduše rozpletou. Poté se z nich vyčesají vlasy uvolněné za celé období nošení tohoto účesu a tedy nečesání vlasů. Zacuchaná část se snadno rozčeše po aplikaci kondicionéru. Pak doporučujeme vlasy umýt a použít regeneraci či jinou výživnou kůru. Vlasy budou opět takové, jako před napletením.
Rasta copánky - ceník
Polodlouhé copánky z rasty……………………4.900,-

Dlouhé copánky z rasty………………………..5.400,-

Francouzské copánky z vlastních vlasů…………600,-

Francouzské copánky z rasty…………………..1.100,-

Jednotlivě:

Copánek z rasty…………………………………..70,-

Copánek zdobený bavlnkou……………………..120,-
Obrázek “http://www.rastacopanky.cz/img/illu-002.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.rastacopanky.cz/img/illu-001.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
klikni pro nahledklikni pro nahled klikni pro nahled

klikni pro nahledklikni pro nahledklikni pro nahled
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama